VMG Konstantynow Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki
Księgowa
Ważne do: 2021-05-31

Księgowa

Główne zadania:

- Opowiedzialność za poprawne dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
- Ewidencja: rozliczanie: WDT, WNT, import, eksport
- Odpowiedzialność za prawidłowe i poprawne przygotowanie danych niezbędnych w procesie budżetowania
- Kalkulacja inwestycji
- Rozliczanie kosztów produkcji na zamknięcie miesiąca
- Udział w procesie zamykania miesiąca
- Przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby polskiej sprawozdawczości
-Tworzenie analiz i raportów ad hoc na potrzeby firmy
- Bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy, kontroli i rekomendowanie nowych rozwiązań

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe preferowane kierunki finanse, rachunkowość lub ekonomia
- Znajomość zasad rachunkowości i MSSF
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w zakresie pracy w firmie produkcyjnej
- Umiejętności analityczne
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Dobrą atmosferę w pracy
- Dodatkowe ubezpieczeniegrupowe na preferencyjnych warunkach
- Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
- Pakiet opieki medycznej
- Kartę sportową Benefit

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: emilia.podstawczynska@vmgk.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U. 2016 r. poz.  922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO