Sertifikatai

Siekiant užtikrinti aplinkosauginių, socialinių ir ekonominių aspektų balansą, VMG grupės įmonės, kurių veikla susijusi su medienos perdirbimu, pirmenybę teikia žaliavai iš FSC sertifikuotų miškų.

Šiuo metu visos produktus medienos pagrindu gaminančios grupės įmonės (AB "KLAIPĖDOS MEDIENA" (FSC®-C018158), UAB "SAKUONA" (FSC®-C013423), UAB "Eurovesta" (FSC®-C134168), FLLC "VMG Industry" (FSC®-C118066), FLLC "SWOODS export" (FSC®-C111274) ir LLC "VMG WoodArt" (FSC®-C158225) atitinka FSC gamybos grandies standarto reikalavimus ir tai patvirtinta atitinkamais sertifikatais.

Taip pat nuo 2019 m. įmonė FLLC "SWOODS export" buvo sertifikuota pagal SBP® (Sustainable Biomass Program)® standartų reikalavimus.

Tvarios Biomasės Programa (SBP) - tai unikali sertifikavimo sistema, sukurta medienos biomasės, naudojamos pramoninei, didelio masto energijos produkcijai sertifikuoti. SBP sertifikatas patvirtina, kad medienos biomasė yra išgaunama ir naudojama atsakingai. Tai leidžia Įmonei pademonstruoti ryžtą laikytis teisinių bei tvarumo reikalavimų.