VMG Konstantynow Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki
Analityk kosztów produkcji
Ważne do: 2022-10-31

Analityk Kosztów Produkcji

Grupa VMG jest nowoczesnym liderem w branży drzewnej w regionie, łączącym działalność związaną z obróbką drewna,
zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką i rozwojem nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi oraz w innych krajach Unii Europejskiej. VMG Konstantynow Sp. z o.o. jako jedyny oddział spółki w Polsce ma swoją siedzibę
w Konstantynowie Łódzkim. Nasza fabryka zajmuje się zarówno obróbką drewna, jak i produkcją mebli – aktualnie są to
głównie krzesła w pełni montowane. Grupa VMG składa się z 25 przedsiębiorstw, działających na Litwie i za granicą, które
zatrudniają ponad 5000 pracowników.

Główne zadania:

• Wycena wyrobów gotowych oraz półfabrykatów
• Kontrola i uzgadnianie prawidłowości wyliczania kosztu wytworzenia
• Analiza i bieżąca kontrola kosztów produkcji wraz z analizą odchyleń
• Kontrola struktur i danych systemowych dot. produkcji i kalkulacji
• Analiza zleceń produkcyjnych
• kontrola poprawności danych oraz przebiegu procesów produkcyjno-magazynowych
• Kontrola i aktywna edycja danych systemowych
• Przygotowywanie analiz i raportów ad-hoc
• Aktywny udział w procesie budżetowania
• Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca
• Współpraca z działem księgowości oraz działami produkcyjnymi
• Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia lub inne
• Znajomość zasad rachunkowości
• Znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w zakresie pracy min 1 rok w firmie produkcyjnej
• Wysokie umiejętności analityczne, samodzielność, dokładność
• Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Dobrą atmosferę w pracy
• Dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
• Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
• Pakiet opieki medycznej
• Kartę sportową Benefit
• Możliwość pracy zdalnej

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
info@vmgk.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U. 2016 r. poz. 922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO