VMG Konstantynow Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki
Analityk Finansowy
Ważne do: 2022-05-31

Grupa VMG jest nowoczesnym liderem w branży drzewnej w regionie, łączącym działalność związaną z obróbką drewna, zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką i rozwojem nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi oraz w innych krajach Unii Europejskiej. VMG Konstantynow Sp. z o.o. jako jedyny oddział spółki w Polsce ma swoją siedzibę w Konstantynowie Łódzkim. Nasza fabryka zajmuje się zarówno obróbką drewna, jak i produkcją mebli – aktualnie są to głównie krzesła w pełni montowane. Grupa VMG składa się z 25 przedsiębiorstw, działających na Litwie i za granicą, które zatrudniają ponad 5000 pracowników.

Główne zadania:

  •      Przygotowywanie raportów i analiz finansowych w ramach sprawozdawczości wewnętrznej

                 i zewnętrznej, w tym na potrzeby Centrali

  •      Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca
  •      Bieżące wsparcie biznesu w procesie budżetowania i raportowania
  •      Kontrola realizacji i analiza odchyleń budżetu
  •      Sporządzanie raportów, analiz i prognoz finansowych
  •      Udział w tworzeniu narzędzi controllingowych wspierających raportowanie
  •      Kalkulacja inwestycji
  •      Współpraca z działem księgowości
  •      Udział w kalkulacji cen produktów
  •      Uczestniczenie w badaniu bilansu jak i audytów wewnętrznych
  •      Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  •     Wykształcenie wyższe preferowane kierunki finanse, rachunkowość lub ekonomia
  •     Znajomość zasad rachunkowości i MSSF
  •     Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  •     Doświadczenie w zakresie pracy min 1 rok
  •     Umiejętności analityczne
  •     Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  •      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •      Dobrą atmosferę w pracy
  •      Dodatkowe ubezpieczeniegrupowe na preferencyjnych warunkach
  •      Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  •      Pakiet opieki medycznej
  •      Kartę sportową Benefit
  •      Możliwość pracy zdalnej

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:  info@vmgk.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U. 2016 r. poz.  922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO