VMG Konstantynow Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki
Specjalista ds. sprzedaży
Ważne do: 2022-03-31

Grupa VMG jest nowoczesnym liderem w branży drzewnej w regionie, łączącym działalność związaną z obróbką drewna, zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką i rozwojem nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi oraz w innych krajach Unii Europejskiej. VMG Konstantynow Sp. z o.o. jako jedyny oddział spółki w Polsce ma swoją siedzibę w Konstantynowie Łódzkim. Nasza fabryka zajmuje się zarówno obróbką drewna, jak i produkcją mebli – aktualnie są to głównie krzesła w pełni montowane. Grupa VMG składa się z 25 przedsiębiorstw, działających na Litwie i za granicą, które zatrudniają ponad 5000 pracowników.

Główne zadania:

  •     Samodzielne sporządzanie raportów sprzedaży
  •     Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień
  •     Współpraca z firmami transportowymi
  •     Sprawne i płynne realizowanie zamówień
  •     Wystawianie faktur
  •     Prowadzenie statystyk produkcji odpadów drewnianych, trocin i brykietu
  •     Prowadzenie statystyk sprzedaży
  •     Sprzedaż odpadów drewnianych i brykietu
  •     Ewidencja palet oraz kontrola ich ilości

Oczekiwania:

  •     Wykształcenie min średnie
  •     min 3 letnie doświadczenie na zajmowanym stanowisku
  •     Znajomość języka angielskiego pozwalacjąca na swobodną komunikację
  •     Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  •     Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •     Dobrą atmosferę w pracy
  •     Dodatkowe ubezpieczeniegrupowe na preferencyjnych warunkach
  •     Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  •     Pakiet opieki medycznej
  •     Kartę sportową Benefit

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: emilia.podstawczynska@vmgk.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U. 2016 r. poz.  922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO