VMG Konstantynow Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki
Ostrzarz Narzędzi
Ważne do: 2021-07-31

Pracownik ostrzarza

  Grupa VMG to nowoczesny lider branży drzewnej zajmującej się odróbka drewna, zarządzaniem biznesowy, obsługą techniczną,logistyką zagospodarowania nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi i innych krajach Unii Europejskiej.

Główne zadania:

  • Precyzyjne przygotowanie narzędzi do pracy
  • Ostrzenie narzędzi zgodne z wymogami technologicznymi i jakościowymi
  • Właściwe czyszczenie i konserwacja narzędzi
  • Kontrola stanu technicznego narzędzi
  • Systematyczne rejestrowanie każdej wymiany narzędzi

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodyscyplina, dbałość i sumienność
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • Terrminowe wynagrodzenie, dodatek za nocki, płatny urlop
  • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe ubezpieczenie
  • Kartę Multi-sport
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce
  • Profesjonalne przygotowanie, pełen pakiet szkoleń
  • Paczki świąteczne

                 To czekamy właśnie na ciebie ZADZWOŃ !

                                    ( 42 ) 689 – 27 – 00

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV do emilia.podstawczynska@vmgk.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U. 2016 r. poz.  922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO