VMG Konstantynow Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki
Kontroler Finansowy
Ważne do: 2022-07-31

Po staniu się częścią Grupy VMG w 2019, firma specjalizuje się w przetwórstwie drewna i produkcji mebli. To co wyróżnia firmę to pełen proces produkcji i składania krzeseł, podczas gdy nowe technologie pozwalają osiągnąć wysokie wydajności produkcyjne i umożliwiają produkcję na poziomie 1.6 miliona krzeseł rocznie.

Główne zadania:

  • Kalkulacja i monitorowanie kosztów wytwarzania produktów
  • Przygotowanie budżetu i prognoz finansowych
  • Kontrola procesu zamknięcia miesiąca, sporządzanie raportów, analiz i prezentacji
  • Analiza odchyleń w stosunku do planów
  • Kontrola płynności finansowej firmy, przygotowanie tygodniowych prognoz stanu środków pieniężnych
  • Sporządzanie analiz wspierających podejmowanie decyzji biznesowych
  • Kontrola systemu ERP, administrowanie kluczowymi elementami systemu
  • Kierowanie działem księgowości i IT

Oczekiwania:

  •     Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/ekonomia)
  •     min 2 letnie doświadczenie w obszarze finansów w firmie o profilu produkcyjnym
  •     dobra znajomość księgowości produkcji (rozliczanie odchyleń, wycena zapasu, księgowanie kosztów pośrednich, rezerw)
  •     podstawowa znajomość zagadnień podatkowych
  •     dobra znajomość Excela
  •     znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym 9w mowie i piśmie)
  •     zdolności analityczne, umiejętność sprawnego organizowanie pracy i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  •     Stabilna praca w dynamicznej międzynarodowej firmie
  •     Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •     Przyjazna atmosfera pracy
  •     Pracę ze sprawnym zespołem specjalistów
  •     Samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementacji sprawdzonych praktyk i rozwiązań
  •     Prywatna opieka medyczna Lux med
  •     Karty Multisport, karty podarunkowe
  •     Dofinansowanie do wczasów
  •     Dopłata do programu emerytalnego
  •     Możliwość pracy zdalnej

          Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:  aneta.pliem-perka@vmgk.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U. 2016 r. poz.  922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO