FLLC „VMG Industry" atšventė 10 metų veiklos jubiliejų

2019-09-12

Rudeniškai šiltą rugsėjo 12 d. vakarą FLLC „VMG Industry“  jaukioje aplinkoje atšventė  savo 10 metų veiklos jubiliejų. Iškilmingo  vakaro metu, pasveikinti su šia svarbia sukaktimi susirinko ne tik darbuotojai, bet ir rajono vadovai,  verslininkai bei  įmonės partneriai. Renginio metu kompanija apžvelgė savo dešimtmečio rezultatus ir pasidalino ateities planais bei išsikeltais tikslais.

Kviestiniai svečiai drauge džiaugėsi įmonės pasiekimais, o prieš prasidedant šventiniam koncertui įmonės vadovai 10-mečio proga, dėkodami už bendrą darbą, įteikė partneriams ir įmonių vadovams padėkas bei kitus įvertinimus, taipogi apdovanojo savo įmonės darbuotojus.

Per 10 metų daug dėmesio buvo skirta  moderniausioms technologijoms ir ekologiškoms medžiagoms, darbuotojų ugdymui ir gamybos tobulinimui, profesionaliems įgūdžiams ir darbuotojų komandos talentams atskleisti ir tai  yra didelė sėkmė Mums – 10 metų kokybiško, aiškaus, atsakingo darbo! 10 metų Mes didžiuojamės savo darbuotojais ir Mūsų kartu pasiektais pasiekimais!