Apie

Tarptautinė investicinė kompanija, vienijanti 25 įmones, kuriose dirba apie 3 tūkst. darbuotojų. Kompanija Baltijos šalyse, Lenkijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse investuoja į medienos perdirbimą ir tvarių medienos gaminių gamybą, atsinaujinančią energetiką, pramonės inovacijų ir technologijų vystymą, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybą bei efektyvų infrastruktūros ir nekilnojamojo pramoninio turto valdymą. VMG grupės produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių.

 

UAB „VMGcorp"

Nuo 2020 m. veikianti investicijų valdymo kompanija, atsakinga už globalų VMG grupės valdymą ir strateginius investicinius projektus.

UAB „VMG Wood Invest“

2002 m. įkurta įmonė, atsakinga už tvarių medienos gaminių gamybos ir medienos perdirbimo veiklos vystymą.

AB „KLAIPĖDOS MEDIENA“

Viena didžiausių VMG grupės įmonių Lietuvoje. Gamina medienos drožlių plokštes (MPD) bei korpusinius virtuvės baldus iš apdailintos medienos drožlių plokštės (AMDP). Iki persiorientuodama į naująją gamybos liniją, įmonė daugiau nei šimtą metų gamino fanerą.

UAB „SAKUONA“

1994 m. Plikiuose įsikūrusi lovų fanerinių detalių gamintoja UAB „SAKUONA“ šiandien yra tarp didžiausių lenktai klijuotos faneros gamintojų Europoje. Įmonė rinkai tiekia įvairių modifikacijų lovų dugnų detales, lovų rėmus bei visiškai surinktų lovų rėmų komplektus, kėdes.

 

UAB „VMG Technics“

2005 m. įkurta kaip UAB „VMG ekspedicija“, šiandien įmonė teikia modernias gamybos, remonto ir inžinerines paslaugas.

Atlieka įrenginių profilaktinės priežiūros, įrangos diegimo ir atnaujinimo, atsarginių detalių tiekimo bei remonto, dūmų ir oro filtrų priežiūros, technologinių procesų automatizavimo bei robotizavimo darbus visose VMG grupės valdomose bendrovėse.

Taip pat vykdo įvairius metalo konstrukcijų darbus: metalo konstrukcijų gamybą, novatorišką technologinės įrangos, staklių projektavimą ir gamybą, metalo apdirbimą (pjovimą lazeriu, lankstymą, frezavimą, tekinimą).

 

UAB „VMG Energy“

2020 m. įkurta atsinaujinančios energetikos įmonė. Bendrovė atsakinga už sausumos vėjų jėgainių, saulės energetikos, biomasės ir atliekų vertimo energija bei kitų energetikos projektų vystymą.

UAB „Eurovesta“

2004 metais įkurtos įmonė, kuri vykdo investicijas į Lietuvos miškus, užsiima apvaliosios medienos gamyba ir jos tiekimas VMG grupės gamybinėms įmonėms.

UAB „VMG Akmenės baldai"

2020 m. įkurta VMG grupės įmonė, vykdysianti korpusinių baldų gamybą. 2022 m. bendrovė Akmenės laisvojoje ekonomikos zonoje atvers vieną moderniausių baldų gamyklų Baltijos šalyse. Šiuo metu statomoje 5,2 ha ploto gamykloje bus sukurta per 500 aukštos pridėtinės vertės darbo vietų. Dėl diegiamų žaliųjų technologinių sprendimų, gamyba čia bus vykdoma draugišku aplinkai būdu.

UAB „VMG Lignum Construction“

2020 m. įkurtos "VMG Lignum construction" įmonės pagrindinis tikslas - orientuotis į tvarių statybai skirtų medienos produktų gamybą ir ieškoti aplinkai draugiškų sprendimų. Šiuo metu įmonės gaminių asortimentą sudaro statybinės medienos drožlių plokštės. Jau šiais metais produktų krepšelį papildys "VMG Lignum LVL" sluoksninės lukštų medienos bei "VMG Lignum I-joist" dvitėjinių sijų gaminiai. Planuojama, jog vien pirmajame etape investicijos į asortimento plėtrą sieks 100 mln. Eur.

Tęsiant tolimesnę "VMG Lignum construction" plėtrą, iki 2025 m. planuojama išvystyti modulinių skydų iš inžinerinės medienos gamybą. Įmonė gamins surenkamus komponentus industrializuotos statybos pastatams ir surenkamus industrializuotos renovacijos fasadų komponentus iš organinių medienos konstrukcijų. Nuosekliai vystant pajėgumus ir diegiant automatizuotas gamybos linijas, numatoma, kad iki 2025 m. N. Akmenėje bus gaminamas visas daugiaaukštei tvariai statybai ir renovacijai reikalingas produktų asortimentas.

 

UAB "VMG Lignum Systems"

Plataus spektro projektavimo paslaugas teikianti VMG grupės įmonė

Bendrovės komanda projektuoja visų tipų pastatų ir inžinerinių statinių konstrukcijas – inžinerinės medienos, gelžbetonio ir metalo. Taip pat atlieka konstrukcijų statinių skaičiavimus, konstrukcijų modeliavimą ir gamybai rengia detalius konstrukcinių elementų brėžinius. Įmonė gali suprojektuoti bet kurią reikiamą pastato dalį.

Nors ir daugiakrypte, tačiau vien projektavimo veikla „VMG Lignum Systems“ neapsiriboja. Įmonė įgyvendina tiriamąją veiklą ir kuria naujus gaminius bei inžinerinius sprendimus būsimiems VMG gaminiams. Didžioji šio darbo dalis orientuota į tvaresnę ateitį ir apima VMG grupės inžinerinės medienos konstrukcijų gaminius.

Įmonės projektai Lietuvoje ir užsienyje – „LIDL“ parduotuvės, SPA centras, odontologijos centras, vaikų darželiai ir mokyklos, komercinės paskirties pastatai, logistikos centro sandėliai, administracinės patalpos, degalinės pastatas. Pastarojo medžiagiškumo pagrindas – tvarios, inžinerinės medienos konstrukcijos.

Vienas naujausių „VMG Lignum Systems“ projektų – „Klaipėdos medienos“ pastato projektavimas.

UAB Klaipėdos aerouostas

1921 m. įkurtas Klaipėdos aerouostas šiuo metu yra privatus oro uostas, teikiantis įvairias aviacines paslaugas. Savo veiklos pradžioje jis užtikrino oro pašto siuntų gabenimą ir keleivių susisiekimą lėktuvais su Kaunu, Ryga, Gdansku bei kitais miestais.

Šalia aviacinės veiklos pradėti vystyti ir aplinką tausojantys bei inovatyvūs pramonės bei komercijos projektai

Su oro uosto plėtros vizija galima susipažinti tinklapyje www.westgate.lt

Daugiau informacijos apie aerouostą ir jo teikiamas paslaugas:

www.airklaipeda.lt

 

VMG Konstantynow Sp. z o.o.

2019 m. tapusi VMG grupės dalimi įmonė specializuojasi medienos apdirbime bei baldų gamyboje. Jos gamybinis išskirtinumas – pilnai sukomplektuotos kėdės, o naujai įdiegta technologija leidžia užtikrinti aukštus gamybinius pajėgumus ir per metus pasiūlyti net 1,6 milijono kėdžių.

AB „VMG Wood Solutions“

„VMG Wood Solutions“ įmonė užsiimanti tvarių medienos gaminių ir medienos drožlių plokštės gamybos veikla.