Apie

VMG grupė – moderni  medienos pramonės lyderė, užsiimanti medienos perdirbimu, verslo valdymu, techniniu aptarnavimu, logistika, pramoninio nekilnojamojo turto plėtra Lietuvoje, Baltarusijoje bei kitose Europos Sąjungos šalyse. VMG grupę sudaro 16 Lietuvoje ir užsienio šalyse veikiančių įmonių, kuriose dirba daugiau nei 3,9 tūkst. žmonių. Grupei priklausančių įmonių produkcija eksportuojama į 11 valstybių: ES, JAV, Artimuosius rytus, Indiją, Kiniją bei Australiją. Vienas didžiausių partnerių, parduodantis įmonės gaminius per savo parduotuvių tinklus įvairiose pasaulio šalyse yra Švedijos baldų koncernas „IKEA“.

 

 

                                                                  


UAB "VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖ"

2002 m. įkurta UAB ''VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖ“ vykdo konsultacinę veiklą visose VMG grupės įmonėse Lietuvoje. Vysto bei įgyvendina strateginius ir investicinius projektus, teikia finansines, korporatyvines, logistikos bei komercijos  paslaugas, atsakinga už gamybos ir technologijų vystymo plėtrą, specialistų centralizaciją VMG grupės lygyje Lietuvoje.

AB ''KLAIPĖDOS MEDIENA"

Viena  didžiausių VMG grupės įmonių Lietuvoje. Daugiau kaip šimtą metų gaminusi fanerą, ilgainiui atsisakė šios veiklos ir pradėjo naują etapą gamindama medienos drožlių plokštę (MPD) bei korpusinius virtuvės baldus iš apdailintos medienos drožlių plokštės (AMDP).

UAB ''SAKUONA"

1994 m. Plikiuose įsikūrusi lovų fanerinių detalių gamintoja UAB  ''SAKUONA“ šiandien yra didžiausia lenktai klijuotos faneros gamintoja Lietuvoje ir viena  didžiausių Europoje. Iš pradžių gaminusi fanerines lovų detales, dabar rinkai tiekia įvairių modifikacijų lovų dugnų detales, lovų rėmus bei visiškai surinktų lovų rėmų komplektus ir kėdes.

Jau 25 metus darbuotojų profesionalumas bei patirtis leidžia lanksčiai reaguoti į klientų poreikius ir galutinį produktą.Ypač didelis dėmesys skiriamas gaminių kokybei ir klientų lūkesčių tenkinimui.

 

UAB ''VMG Technics"

2005 m.  įkurta kaip UAB ''VMG ekspedicija“ šiandien  UAB ''VMG Technics“ yra šiuolaikiška gamybos, remonto ir inžinerines paslaugas teikianti įmonė.
Sukūrus naują techninės priežiūros skyrių, įmonė perėmė profilaktinės priežiūros, įrangos diegimo, atsarginių detalių tiekimo bei remonto darbų vykdymą visose VMG grupės valdomose bendrovėse. Įmonė atlieka įvairius metalo konstrukcijų darbus, technologinių įrenginių techninį aptarnavimą, remontą ir nuolatinę priežiūrą, technologinių procesų automatizavimą bei robotizavimą. 


Veikla
Įrengimų apžiūra: techninė priežiūra ir remontas, įrangos atnaujinimas, prevencijos darbai, dūmų ir oro filtrų priežiūra.

Gamyba: metalo apdirbimas, metalo konstrukcijų gamyba, novatoriškas technologinės įrangos, staklių projektavimas ir gamyba, metalo apdirbimas (pjovimas lazeriu, lankstymas, frezavimo, tekinimo paslaugos).

 

 

UAB "Eurovesta"

2004 metais įkurtos įmonės pagrindinė veikla – prekyba medienos produktais iš Baltarusijos į Vakarų Europą. Taip pat vykdomos investicijos į Lietuvos miškus, apvaliosios medienos gamyba ir jos tiekimas VMG grupės gamybinėms įmonėms.

UAB Klaipėdos aerouostas

Klaipėdos aerouostas buvo įkurtas 1921 metais. Savo veiklos pradžioje oro uostas užtikrino oro pašto siuntų gabenimą ir keleivių susisiekimą lėktuvais su Kaunu, Ryga, Gdansku bei  kitais miestais.

Šiuo metu tai privatus oro uostas, teikiantis įvairias aviacine paslaugas.

Daugiau informacijos apie aerouostą ir jo teikiamas paslaugas: www.airklaipeda.lt

Be planuojamos aviacijos paslaugų plėtros, Klaipėdos aerouosto teritorijoje taip pat numatoma vystyti aplinką tausojančios ir inovatyvios pramonės bei komercijos projektus.

 Su plėtros vizija galima susipažinti tinklapyje www.westgate.lt

 

UAB ''Akmenės laisvoji ekonominė zona"

2020 matų pradžioje Akmenės laisvojoje ekonominėje zonoje pradės veikti viena pajėgiausių ir moderniausių pasaulyje medienos drožlių plokštės gamyklų per metus gebanti dirbti 600 tūkst. m3 našumu.  Diegiama išskirtinė Vokietijos gamintojo „Siempelkamp“  įranga suteiks galimybes tapti vienais pirmųjų pasaulyje, gaminančiais 3 mm plonumo  plokštes, kurios galės pakeisti sunkesnę ir daugiau žaliavos sąnaudų reikalaujančią medienos drožlių plokštę.

Plačiau: www.akmenefez.lt

LLC "VMG Industry Group"

2011 m. įkurta LLC "VMG Industry Group" vykdo konsultacinę veiklą visose VMG grupės įmonėse Baltarusijoje. Vysto bei įgyvendina strateginius ir investicinius projektus, teikia finansines, korporatyvines, logistikos bei komercijos  paslaugas, atsakinga už gamybos ir technologijų vystymo plėtrą bei  specialistų centralizaciją.

FLLC "VMG Industry"

2009 Mogiliovo(Baltarusija) laisvojoje ekonominėje zonoje įkurtas FLLC "VMG Industry" -  vienas didžiausių  medienos perdirbimo ir baldų gamybos fabrikų kompleksas Rytų Europoje. Jį sudaro trys gamyklos, užsiimančios medienos drožlių plokštės (MDP), baldų ir klijuotos medienos lenktų detalių gamyba.

FLLC ''SWOODS export"

VMG grupei  taip pat priklauso viena iš moderniausių lentpjūvių Borisove (Baltarusija). 2011-aisiais įkurta įmonė FLLC ''SWOODS export'' užima 9,3 ha plotą, kuriame yra lentpjūvė, džiovyklos bei  lentų apdirbimo cechai gaminantys statybinę medieną, skiedrą, granules taip pat baldus iš spygliuočių medžio masyvo.

LLC "VMG WoodArt"

2018 m. Vitebsko (Baltarusija) laisvojoje ekonominėje zonoje įkurta įmonė LLC "VMG WoodArt" planuoja pradėti savo veiklą 2021 m.  Šiai dienai 100 ha ploto sklype yra ruošiami projektai lentpjūvei bei gamybiniams cechams, kurie užsiims medienos perdirbimu  bei  gamins rinkai  medžio masyvo baldus.